loader image

Danış ÖZCAN

Danış ÖZCAN

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Mayıs, 1980 Rize doğumluyum. 2002 yılında Cumhuriyet Üniversitesi “Ekonomi” bölümünden mezun olduktan sonra, muhasebe ile birlikte iş hukuku alanlarına yöneldim. Özel şirketlerde muhasebe müdürlüğü, mali işler direktörlüğü gibi unvanlarla çalıştım. Mali işlerde yöneticilik ve iş hukuku alanlarında 20 yıldan fazla bir sürede yoğun uzmanlık çalışmalarım oldu.  2019 yılında tescil edilmiş olan “Mali Proje” ismindeki markamla bir çok şirkete muhasebe ve iş hukuku alanlarında koruyucu ve geliştirici çalışmalarda bulundum…

Türkiye’ nin en büyük muhasebe sitelerinde muhasebe ve iş hukuk , ekonomi alanlarında köşe yazarlığı yapıyorum. Muhasebe mesleğini sağlıklı icra etmek isteyenler için youtube eğitim videoları ile mesleği geliştirici içerikler sağlamaktayım.

Mali Müşavirlik mesleğimizin etik unsurlarına tamamen bağlıyım ve mesleğimiz gereğince kendimi belirlediğim alanlarda geliştiriyorum. Mükelleflerime dijitalleşen dünya ve sürekli gelişen mevzuatlarla ilgili anlık bilgiler sağlamaktayım. Muhasebenin ve muhasebeciliğin sadece defter tutmak olmadığını, müşavirliğin gereklerini tüm alanlarda yerine getirmenin şart olduğunu düşünüyorum.

Uzmanlıklarım;

  • Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik
  • Adli Muhasebe Uzmanlığı 
  • İş Hukuku Danışmanlığı  
  • Adli Belge İnceleme
  • Proje Yöneticiliği

Mali Müşavir

Ana branşım olan Mali Müşavirlik mesleğinde mesleğimle ilgili tüm  konularda danışmanlık ve kurumsal yönetim hizmeti veriyorum.

İş Hukuku

İş hukuku alanlarında, hizmet , sunum ve destek vermekteyim. Gerekli çalışmalar yapmaktayım.

Adli Muhasebe

Adli muhasebe ve hile denetimi ile mahkeme dosyaları için firmalara raporlar yazmakta ve ilgili konularda danışmanlık yapmaktayım.

Proje Yönetimi

Şirketler ve firmalar için , muhasebe , iş hukuku alanlarında hizmet vererek aynı zamanda kurumsal sistemler, departman kurulum ve koordinasyonları ile birlikte yönetim danışmanlığı yapmaktayım.

    X