loader image

Marka ve Yayın Haklarımız

Mali Proje ismi ve logosu , T.C. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 2019/131079  sayılı “Marka Yayım Kararı” ile tescillenerek, koruma altına alınmıştır.   Mali Proje markası, benzeri marka , logomuzun  tarafımızdan izin almadan kullanılması ile, markaya, marka sahibine, ticari sürecimize, marka ve ticaret haklarımıza verilen zararlar yasal yaptırım süreçlerine tabidir.

Bir sorunuz mu var?

Marka Haklarımız

Yetkisiz Kullanım

Mali Proje ticari markasını kullandığınızda; ticari markanın tek sahibinin biz olduğumuzu, ticari markayı kullanmamıza zorluk çıkarma, Türkiye’ nin herhangi bir yerinde bu ticari markayı tescil ettirme veya tescil ettirmek için başvuruda bulunmayacağınız ve  ticari marka haklarımıza müdahale etmeyeceğinizi, Mali Proje ticari markasına zarar vermeyeceğinizi, kötüye kullanmayacağınızı veya itibarına gölge düşürmeyeceğinizi kabul edersiniz.

Hakkımızın İhlali

Mali Proje herkesin Fikri Mülkiyet haklarına saygı gösterir ve diğerlerinden de aynısını bekler. Mali Proje olarak, ticari markamızın ve logomuzun kullanımını dikkatle sınırlandırıyoruz ve izinsiz kullanılmamasını istiyoruz. Daha önce bizim tarafımızdan verilmiş yazılı bir yetkilendirme olmadıkça hiçbir şirket veya kuruluş ticari markamızı kullanamaz. Ticari markamızın yetkisiz kullanımı markamıza zarar verir. Faaliyet alanımızın engellenmesi, marka ve marka sahibine verilen zararlar için her türlü tazmin haklarımız saklıdır.

Adil Kullanım Örnekleri

  1. Özel olarak  Mali Proje® den bahsettiğinizde. Örneğin “MaliProje® “
  2. Bir Mali Proje® hizmetinin başka bir hizmetle birlikte kullanılabileceğini belirtirken; örneğin ” MaliProje® .

Yayın Haklarımız

Mali Proje içeriğinde yer alan her türlü yazı, yayın , içerik, logo ilgili yasa ve içerik sahibinin hakları gereği korumalıdır. İçeriklerimizin tümünün ya da belli bir bölümünün iznimiz ve bilgimiz haricinde paylaşılması , alınması, alıntılanması yasaktır. 

Bu web sitesi ile ilgili içeriklerde bir yanlışlık, hata ya da düzeltme nedeniyle müracaatınızda site ya da marka sahibine önceden uyarı yapılmak zorunda olduğunuzu hatırlatırız. Taleplerinizin devamında tarafımızdan onay ya da herhangi bir bilgi alınmadan yapılan işlemlerden dolayı her türlü hakkımız saklıdır. Öncelikle bizi [email protected] ya da 0312.335 45 00 numarasından bilgilendirmek zorunda olduğunuzu hatırlatırız. 

İşbu yazı ,yayın haklarımızın, marka haklarımızın ve varsa sitemizde yer alan içeriklerle ilgili deklarasyonumuzdur.

    X