Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Danış ÖZCAN - Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Danış ÖZCAN – Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavir – Danış ÖZCAN

2018 yılında “muhasebe ve mali müşavirlik alanında çözümler” ilkesiyle yola çıkan müşavirliğimiz, geçen süreden bugüne kadar en iyi müşavirlik ve muhasebe firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2021 yılında Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ile Türmob’ a akredite olan işletmemiz, Ankara ve tüm Türkiye’ de faaliyetini sürdürmektedir.

Öne Çıkan Özelliklerimiz
  • 2004 yılından günümüze kadar Ankara’ da Mali Müşavirlik, muhasebe ve kurumsal danışmanlık hizmeti
  • Yazılım ara yüzlerimiz ile müşterilerimiz arasında entegrasyon sağlanması
  • Müşteri taleplerine anında çözüm
  • Geniş iş ağımızla ticari rehberlik ve kurumsal danışmanlık hizmeti

Mükelleflerimizi en güncel kanun ve değişikliklerden haberdar ederiz. Muhasebe ve ticari alanlarda mükelleflerimize tam destek vererek bu alandaki tüm sorunlara çözüm üretiriz.

Merak Ettikleriniz
Muhasebe ve müşavirlik alanlarında hizmetleriniz nasıldır ve nerelerde hizmet vermektesiniz?

Ankara’ da muhasebe ve yine Ankara mali müşavir alanlarında güncel mevzuat ve iş disiplini çerçevesinde, mükelleflerimize karşı tamamen hizmet odaklı çalışmaktayız. Yerel lokasyonda Ankara’ da muhasebe ve yine Ankara Mali Müşavir alanlarında öncelikli olarak hizmet vermekteyiz, ancak, kapsam olarak tüm Türkiye sınırları içerisinde hizmet verebilmekteyiz.

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Muhasebe ve Mali Müşavirlik alanlarında şahıs şirket kuruluşu, limited şirket kuruluşu ve anonim şirket kuruluşu alanlarında şirket kuruluş işlemleri yapmaktayız. Tüm şirketler için muhasebe, ön muhasebe, şirket içi muhasebe, vergilendirme, personel ve bordrolama, beyannamelerin hazırlanması, tahakkuk işlemleri ve tüm mali müşavirlik alanlarında hizmet vermekteyiz.

Müşterilerinize ne gibi ayrıcalıklar sağlıyorsunuz?

Müşterilerimiz (mükelleflerimiz) için en büyük özelliğimiz onların soru ve sorunlarına anında ve hızlı cevap vermemizdir. Bu vesileyle müşterilerimizin işlerine daha fazla hız ve zaman kazandırmak için de en son çıkan yazılım alt yapılarını kullanarak , onların kendilerine ait bir alanda tüm muhasebe işlemlerine vakıf olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, online programlarımız aracılığıyla müşterilerimiz tüm beyanname ve tahakkuklarını şeffaf bir şekilde kendi cep telefonları ya da bilgisayardan takip etmektedirler.

Muhasebe ve mali müşavirlik alanlarında şirket kurma, şirket tescil işlemleri, şirket muhasebe işlemleri, vergilendirme ve iş hukuku alanlarında hizmet vermekteyiz. Çalışma yöntemlerimize ilişkin olarak muhasebetr (https://www.muhasebetr.com) sitesi ve kendi sitemizde muhasebe ve mali çözümler üzerine makaleler yazıyor ayrıca Youtube’ da muhasebe hakkında video içeriği hazırlıyoruz.

Danış ÖZCAN – Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Misyonumuz

Muhasebe, işletmelerin en çok dikkat etmesi gereken ve kesinlikle bu alanda uzmanlarla çalışılması gereken bir meslek dalıdır. Görevimiz, müşterilerimize en hızlı ve verimli bir şekilde hizmet sunarak onların tüm soru ve sorunlarını çözmektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarken , teknolojik alt yapımız ve son yazılım desteklerinden en iyi şekilde yararlanırız. Geniş iş ağımızla birlikte mükelleflerimize muhasebe ve ticari rehberlik alanlarında tam destek vererek hizmet sunarız.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Mesaj Gönder
💬 Sorularınız mı var?
Danış Özcan
Merhaba 👋
Whatsapp' tan hemen soru sorabilirsiniz.