Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Hangi alanlarda hizmet vermektesiniz?

Muhasebe ve mali müşavirlik alanı ile yine bu alanlarla bağlantılı olarak kurumsal firma danışmanlığı, vergilendirme prosedürleri, denetim raporlama ve iş hukuku alanlarında hizmet vermekteyiz.

Hizmet bölgeleriniz neler ?

Muhasebe ve mali müşavirlik ve diğer alanlarda hizmet bölgelerimiz Ankara ve tüm Türkiye’ de hizmet vermekteyiz.

Şirket kuruluşu yapıyor musunuz?

Her türlü şirket kuruluşu yapıyoruz. Şahıs şirketleri, limited şirketler, anonim şirketler kuruluş yaptığımız şirket türlerindendir.

Neden sizinle çalışmalıyız?

İşletmenizin kuruluşu ve muhasebe işleri ile ilgili bizi seçtiğinizde , ara program ile muhasebe ofisiniz sürekli yanınızda, cep telefonunuzda elinizin altında olacaktır. Müşteri soru ve sorunlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak görevlerimizin en başındadır. Şeffaf çalışma prosedürlerimizle yine müşterilerimiz tüm belge ve bilgilerini, beyannamelerini arar programımızdan görebilmektedirler.

Çalışma şekliniz nasıldır?

Mükelleflerimize uygun olarak çalışma şekli belirliyoruz. Aylık beyanname ve bildirgeleri her ay düzenli olarak whatsapp hesaplarına ve e – mail adreslerine göndermekteyiz. Yine aynı şekillde mükelleflerimiz her türlü iletişim kanallarından (whatsapp, e – mail ) bize belgelerini gönderebilmektedirler.

Sizinle çalışmaya başlamak için ne yapmamız gerekiyor?

Mükelleflerimiz bizimle çalışmaya başladığında, 3568 Sayılı yasamız gereğince bir sözleşme yapmakta ve mükellefimizin iş yüküne göre tarife ücreti belirlenmektedir. Buna mukabilen , alt yapı yazılımımızda mükellefimizin kaydını da eş zamanlı açarak kullanıcı adı ve şifre ile online bir dosya açıyoruz..

Yeni kanun ve mevzuat değişikliklerinden haberimiz oluyor mu ?

Yeni çıkan ya da değiştirilen kanun ve mevzuat değişikliklerini mükelleflerimize aynı gün içinde gönderiyoruz. Bu vesile ile mükelleflerimiz kendi işleriyle ilgili tüm kanun değişikliklerinden haberdar olmaktadırlar.

Size her zaman ulaşabilir miyiz?

Tüm mükelleflerimiz için sürekli ulaşılabilir durumdayız. Mükelleflerimize kullandırmış olduğumuz online program ile ilgili olarak da bize ulaşmadan önce tüm bilgi ve belgelerini anında cep telefonlarından görebilmektedirler. Çalışma mesai saatleri içerisinde her zaman ulaşılabilir durumdayız.

Çalışma saatleriniz nedir?

Hafta içi 09:00 ile 18:00 arası çalışma saatimizdir. Hafta sonları ve resmi tatillerde çalışmamaktayız. Ancak çok özel bir durum olduğunda müşteri taleplerini karşılamak için mesai saatleri dışında çalışıyoruz..

Mesaj Gönder
💬 Sorularınız mı var?
Danış Özcan
Merhaba 👋
Whatsapp' tan hemen soru sorabilirsiniz.