Şirket Kuruluşu

Şirket Kuruluşu

Ankara Muhasebe Mali Müşavir Danış ÖZCAN olarak, şirket kuruluş işlemlerini tam ve eksiksiz olarak yapmaktayız. Şirket kuruluşu; vergi dairesine tescil işlemi ve Ticaret Siciline tescil yoluyla tüzel kişilik elde etme prosedürünü içermektedir.

Şirket kuruluş işlemlerini  Ankara Muhasebeci Mali Müşavir Danış ÖZCAN olarak bizlerin desteği ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizim aracılığımızla profesyonel destek almanız iş sürecinizi hızlandırarak, olası sorunları önleyebilir. Şirket kuruluş prosedürleri, şirket türü ve ortaklık yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak bizlerle şirket kuruluş aşamasını tamamladıktan sonra faaliyetlerine başlayabilir, banka hesabı açabilir, makbuz, fatura, irsaliye vb tahsil edebilir. İşçi alımı için belgeleri yazdırabilir ve SGK’ya başvurabilirsiniz. Şirket türünün belirlenmesi ve bir iş kurmaya karar verdiğinizde, ilk adım ne tür bir iş kurmak istediğinizi bize bildirmektir.

Ankara muhasebeci Mali Müşavir Danış ÖZCAN olarak, Ankara’ da şirket kuruluş işlemlerini tam ve eksiksiz olarak yapmaktayız. Ankara’ da şirket kuruluşu aşaması; vergi dairesine tescil işlemi ve Ticaret Siciline tescil yoluyla tüzel kişilik elde etme prosedürünü içermektedir.

Şirket kuruluş işlemlerini Ankara muhasebeci Mali Müşavir Danış ÖZCAN  olarak bizlerin desteği ile gerçekleştirebilirsiniz. bizim aracılığımızla profesyonel destek almanız iş sürecinizi hızlandırarak, olası sorunları önleyebilir. Şirket kuruluş prosedürleri, şirket türü ve ortaklık yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak Ankara muhasebeci Mali Müşavir Danış ÖZCAN  olarak bizlerle şirket kuruluş aşamasını tamamladıktan sonra faaliyetlerine başlayabilir, banka hesabı açabilir, makbuz, fatura, irsaliye vb tahsil edebilir. İşçi alımı için belgeleri yazdırabilir ve SGK’ya başvurabilirsiniz. Şirket türünün belirlenmesi ve bir iş kurmaya karar verdiğinizde, ilk adım ne tür bir iş kurmak istediğinizi bize bildirmektir.

Teklif Formu

  12.09.2023
  19
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Mesaj Gönder
  💬 Sorularınız mı var?
  Danış Özcan
  Merhaba 👋
  Whatsapp' tan hemen soru sorabilirsiniz.